Sport a Relaxace v Mariánských Lázních

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre nabízí následující sportovní a odpočinkové aktivity přímo v našem rozsáhlém resortu.

Vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, saunu, stolní tenis, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, volejbalové a fotbalové hřiště, basketbalový koš, venkovní šachy, cvičný green, dětské pískoviště a houpačky pro děti, trampolína.

Klidnou atmosféru k relaxaci podporuje stylově zařízená zimní zahrada s plazmovou televizí a možnosti využití karetních a šachových stolků.

Hosté hotelu Agricola Sport & Wellness Centre mají možnost využít jízdárny nebo služeb široké nabídky golfových hřišť v blízkém okolí.

Nabízíme služby profesionálního trenéra, zajišťování green fees a dopravy na golfová hřiště:

Royal Golf Club Mariánské Lázně18 jamek 5 minut autem
Golf Club Klášter Teplá9 jamek20 minut autem
Astoria Golf Club Cihelny18 jamek40 minut autem
Golf Club Karlovy Vary18 jamek50 minut autem
Golf Resort Františkovy Lázně18 jamek50 minut autem
Golf Club Kynžvart18 jamek15 minut autem
Golf Sokolov18 jamek40 minut autem

Golf Park Plzeň18 jamek80 minut autem


Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

V zimním období je v Mariánských Lázních moderní lyžařský areál se sjezdovou tratí při lanové dráze s osvětleným a ozvučeným slalomovým svahem.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre se nachází v těsné blízkosti zimního stadionu, kde je celoročně položena umělá ledová plocha, 3 min. chůze od městského plaveckého stadionu a 2 min. od známé posilovny „Sandow“, kterou využívají ke svým tréninkům kulturisti stejně jako přední vrcholoví sportovci.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Sledujte nás