Pokoje

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních poskytuje komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v 97 pokojích z toho:

  • 12 jednolůžkových pokojů
  • 60 dvoulůžkových pokojů
  • 17 apartmá
  • 8 apartmá de luxe

Všechny pokoje jsou moderně a účelně vybaveny satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, prostornou koupelnou, na  všech pokojích je WI-FI internetové připojení.

Naše prostorná apartmá svým vybavením uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Jsou vybaveny minibarem, trezorem, komfortním nábytkem, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a v apartmá de luxe je k dispozici vedle hydromasážní vany také samostatný sprchový kout.

 

Vážení hosté,
hotel Agricola Sport & Wellness Centre je nekuřácký.
Při porušení zákazu kouření si hotel vyhrazuje právo účtování vícenákladu za vyčištění pokoje ve výši 2 700 Kč.
Děkujeme za pochopení.

 

Standardní jednolůžkový pokoj

Standardní jednolůžkový pokoj

od93

Vybavení pokoje: WiFi zdarma, SAT-TV, fén, psací stůl a židle, telefon s přímou volbou, župan, standartní nábytek, queen size bed“ (100 x200 cm) a koupelna buď s hydromasážní vanou nebo sprchovým koutem. Velikost jednolůžkového pokoje od 16,5 m2.

Standardní dvoulůžkový pokoj

Standardní dvoulůžkový pokoj

od112

Vybavení pokoje: WiFi zdarma, SAT-TV, fén, psací stůl a židle, telefon s přímou volbou, župan, standartní nábytek, postel manželská nebo s oddělenými lůžky, koupelna buď s hydromasážní vanou nebo sprchovým koutem. Velikost dvoulůžkového pokoje od 18 m2.

Komfortní apartmán

Komfortní apartmán

od200

Vybavení pokoje: WiFi zdarma, SAT-TV, fén, psací stůl a židle, telefon s přímou volbou, župan, komfortní nábytek, minibar, trezor, postel manželská nebo s oddělenými lůžky, prostorná koupelna s hydromasážní vanou. Možnost přistýlky na vyžádání. Velikost apartmánu od 30 m2.

Komfortní apartmán de Luxe

Komfortní apartmán de Luxe

od230

Vybavení pokoje: WiFi zdarma, SAT-TV, fén, psací stůl a židle, telefon s přímou volbou, župan, elegantní a komfortní nábytek, minibar, trezor, manželská postel, prostorná koupelna s hydromasážní vanou a sprchovým koutem. Možnost přistýlky na vyžádání. Velikost apartmánu od 35 m2.

Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Sledujte nás