Spa & Wellness služby v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních

Nejmoderněji vybavené Balneo centrum ve wellness hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních poskytuje služby nejvyšší úrovně a kvality. Profesionální personál podává veškerou léčbu jako je například elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, individuální inhalace, solux, diatermie, léčba kyslíkem a plynové injekce.

Hosté mohou využít širokou nabídku dalších Spa & Wellness procedur, jako jsou slatinné zábaly, parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, skotské střiky, galvanická vana, perličkové, mléčné, vířivé a uhličité koupele.

Pro wellness a rekondiční pobyty v Mariánských dále nabízíme klasické i reflexní masáže, speciální léčebný tělocvik, individuální i skupinové cvičení v bazénu zaměřené na individuální potřeby jednotlivých klientů a to vše pod profesionálním lékařským dohledem.

Ceník Spa & Wellness, spa a rehabilitačních procedur - fotografie ke stažení ZDE
Ceník Spa & Wellness, spa a rehabilitačních procedur ke stažení ZDE

Speciální nabídka wellness balíčků ke stažení ZDE

Výběr wellness procedur v rámci pobytových balíčků ke stažení ZDE


Speciální nabídka ! Uvolnění těla a duše originální thajskou masáží v Mariánských Lázních.


Navštivte sesterský hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních, pravidelně od pátku do neděle můžete procítit opravdovou relaxaci thajskou masáží prováděnou originálními thajskými terapeutkami.

Veškeré naše služby, dárkové poukazy, pobytové balíčky, masáže i ubytování můžete hradit SODEXO passy a poukazy ACCOR SERVICES.

 

Wellness balíčky v průběhu vašeho pobytu za speciální ceny!

Zažijte opravdovou relaxaci a jako doplněk k vašemu pobytu si přiobjednejte jeden z našich wellness balíčků, připravený dle vašich představ.

Objednat se můžete v recepci hotelu nebo u hlavní sestry v sesterně hotelu.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Sledujte nás