Sjeďte níže

Pokoje


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Vítejte V Hotelu Agricola Sport & Wellness Centre

​ ​ ​ ​ 

 


VÁŽENÍ HOSTÉ,

V NÁVAZNOSTI NA VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU A DNEŠNÍ USNESENÍ VLÁDY (14.03.2020) JSME NUCENI HOTEL A VŠECHNY S NÍM SPOJENÉ SLUŽBY UZAVŘÍT. 

HOTEL BUDE OPĚT OTEVŘEN, JAKMILE ROZHODNUTÍ BUDE ZRUŠENO.

DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ A BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠI BUDOUCÍ NÁVŠTĚVU.

HOTEL MANAGEMENT 

 


Vážení hosté,
 

velice si vážíme Vaší důvěry a děkujeme, že jste si pro Váš pobyt vybrali náš hotel. Je nám líto, že z důvodu stávající situace ohledně koronaviru nemůžete Váš pobyt v plánovaném čase využít. Rádi bychom Vám vyšli vstříc a proto Vám nabízíme náhradní termín Vaší rezervace nebo případně vystavení voucheru v nominální hodnotě Vaší již uhrazené rezervace. Voucher budete moci uplatnit v našem hotelu po dobu následujících 24 měsíců.

Naším cílem je umožnit Vám si svoji cestu naplánovat v čase, který bude pro Vás optimální a Váš pobyt si budete moci bezstarostně užít.

Respektujeme mimořádná opatření, která mají zabránit dalšímu šíření koronaviru. Doufáme, že tato kritická celosvětová situace bude brzy stabilizována a cestovní ruch se plně zotaví.

Přejeme Vám mnoho zdraví a těšíme se na Vaši budoucí návštěvu. Zachovejte nám nadále svou přízeň, jsme tu pro Vás.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte.

JUDr. Vlastimil Dvořák
Generální ředitel a majitel

Ambassador GROUPHotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské Kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre jedinečný svojí polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, samo vybízí k vycházkám a rekreační turistice. Je to ideální místo pro wellness, spa a rekreační pobyty.
 

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních nabízí osvědčené Spa & Wellness relaxační, rekondiční a rekreační pobyty pro rodiny s dětmi a seniory, ale také relaxační víkendové pobyty v Mariánských Lázních pro ženy a managery k odpočinku a regeneraci organismu.
 


Vážení hosté,
hotel Agricola Sport & Wellness Centre je nekuřácký.

Děkujeme za pochopení. WiFi zdarma

Video


Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Kontaktujte nás

Sledujte nás