Sjeďte níže

Pokoje


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Vítejte V Hotelu Agricola Sport & Wellness Centre

​ ​ ​ ​ 

 


Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské Kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre jedinečný svojí polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, samo vybízí k vycházkám a rekreační turistice. Je to ideální místo pro wellness, spa a rekreační pobyty.

 

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních nabízí osvědčené Spa & Wellness relaxační, rekondiční a rekreační pobyty pro rodiny s dětmi a seniory, ale také relaxační víkendové pobyty v Mariánských Lázních pro ženy a managery k odpočinku a regeneraci organismu.
 


Vážení hosté,
hotel Agricola Sport & Wellness Centre je nekuřácký.

Děkujeme za pochopení. WiFi zdarma

Video


Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Kontaktujte nás

Prohlášení

Sledujte nás