Restaurace a BarRestaurace v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních nabízí stravovací služby hotelovým hostům skupinám i nebydlícím hostům.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Polopenze a plné penze podáváme výběrem z menu s možností konzumace a´ la carte. Menu jsou rozmanitá a zahrnují také výběr vegetariánských pokrmů. Restaurace hotelu Agricola Sport & Wellness Centre zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín i vín mezinárodních značek.

Hosté v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase. Tradiční vinárna s terasou nabízí příjemné prostředí k posezení a relaxaci. Nezapomenutelné zážitky při venkovním grilování umocňují příjemnou pohodu letních večerů.

Velikonoční menu

NÁPOJOVÝ LÍSTEK


Vinárna je dočasně z technického důvodu uzavřena.


Vážení hosté, 

hotel Agricola Sport & Wellness Centre je nekuřácký. 

Děkujeme za pochopení.

  • Veřejné letní akce v Hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních.
  • Tradiční veřejné letní grilování v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je pravidelně pořádáno každý čtvrtek.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Restaurace
Snídaně
Obědy
Večeře
Vinárna

6:30 - 22:00
6:30 -  9:30
11:30 - 14:00
17:30 - 20:00
11:00 - 23:00

 

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Kosmetický Salon

Kosmetický Salon

Kosmetický salon v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre nabízí prvotřídní služby jako je manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salón.
Hotel Agricola Sport & Wellness Centre | Marianske Lazne | Sport a Relaxace

Sport a Relaxace

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

Sledujte nás