Spa Hotel & Wellness Centrum v mariánských Lázních

SPA A WELLNESS

Spa služby v hotelu Agricola Wellness & Sport Centre

Nejmoderněji vybavené Baleno centrum ve wellness hotelu Agricola Wellness & Sport Centre v Mariánských Lázních poskytuje služby nejvyšší úrovně a kvality. Profesionální personál podává veškerou léčbu jako je například elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, individuální inhalace, solux, diatermie, léčba kyslíkem a plynové injekce.

Hosté mohou využít širokou nabídku dalších Spa & Wellness procedur, jako jsou slatinné zábaly, parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, skotské střiky, galvanická vana, perličkové, mléčné, vířivé a uhličité koupele.

Pro wellness a rekondiční pobyty v Mariánských dále nabízíme klasické i reflexní masáže, speciální léčebný tělocvik, individuální i skupinové cvičení v bazénu zaměřené na individuální potřeby jednotlivých klientů a to vše pod profesionálním lékařským dohledem.

Ceník Spa & Wellness, spa a rehabilitačních procedur ke stažení  ZDE

Speciální nabídka wellness balíčků ke stažení ZDE

Speciální nabídka ! Uvolnění těla a duše originální thajskou masáží v Mariánských Lázních.

Navštivte sesterský hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních, pravidelně od pátku do neděle můžete procítit opravdovou relaxaci thajskou masáží prováděnou originálními thajskými terapeutkami.

Veškeré naše služby, dárkové poukazy, pobytové balíčky, masáže i ubytování můžete hradit SODEXO passy a poukazy ACCOR SERVICES.

Wellness balíčky v průběhu vašeho pobytu za speciální ceny!

Zažijte opravdovou relaxaci a jako doplněk k vašemu pobytu si přiobjednejte jeden z našich wellness balíčků, připravený dle vašich představ.

Objednat se můžete v recepci hotelu nebo u hlavní sestry v sesterně hotelu.

rezervace

Pokoje od

1412 .95 CZK

Video

View More
footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos