Spa Ubytování v Mariánských Lázních

POKOJE

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních poskytuje komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v 97 pokojích, z toho 12 pokojů jednolůžkových, 17 apartmá a 8 apartmá de luxe.

Všechny pokoje jsou moderně a účelně vybaveny satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, prostornou koupelnou, na  všech pokojích je WI-FI internetové připojení.

Naše prostorná apartmá svým vybavením uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Jsou vybaveny minibarem, trezorem, komfortním nábytkem, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a v apartmá de luxe je k dispozici vedle hydromasážní vany také samostatný sprchový kout.

Vážení hosté,

hotel Agricola Sport & Wellness Centre je nekuřácký.

Při porušení zákazu kouření si hotel vyhrazuje právo účtování vícenákladu za vyčištění pokoje ve výši 2 700 Kč.

Děkujeme za pochopení.

 

Jednolůžkové pokoje

Jsou příjemně zařízené jednolůžkové pokoje s „queen size bed“ (100 x200 cm) a koupelnou buď s hydromasážní vanou nebo sprchovým koutem. Velikost jednolůžkového pokoje od 16,5 m2.

  Dvoulůžkové nebo Twin pokoje

  Naše pohodlné dvoulůžkové pokoje nabízejí postele „double“ nebo postele oddělené. Dále je k dispozici koupelna vybavená buď  hydromasážní vanou nebo sprchovým koutem. Velikost dvoulůžkového pokoje od 18 m2.

   Apartmá

   Komfortně zařízený apartmá s obývacím pokojem, ložnicí s postelemi king size bed nebo oddělenými postelemi a prostornou koupelnou s hydromasážní vanou. Možnost přistýlky na vyžádání. Velikost apartmá od 30m2.

    Apartmá Deluxe

    Elegantně a komfortně zařízený apartmán s obývacím pokojem, ložnicí s možností postele king size bed /dvoulůžko/ nebo twin postele  a s prostornou koupelnou s hydro-masážní vanou a sprchovým koutem. Možnost přistýlky na vyžádání. Velikost apartmá od 35 m2.

     rezervace

     Pokoje od

     1412 .95 CZK

     Video

     View More
     footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos