Mariánské Lázně, České lázeňské město - Hotel Agricola Wellness & Sport Centre

POLOHA A ZAJÍMAVÁ MÍSTA

Hotel Agricola Wellness & Sport Centre v Mariánských Lázních se nachází na levé straně hlavního příjezdu od německého hraničního přechodu Cheb v bezprostřední blízkosti Slavkovského lesa.

Mariánské Lázně byly založeny v roce 1809 Dr. Josefem Nehrem, Václavem Skalníkem a Karlem Kašparem Reitenbergrem. Toto světoznámé lázeňské město s více než čtyřiceti minerálními prameny se nachází na úpatí Slavkovského lesa v oblasti Západních Čech. Mariánské Lázně jsou jedním z významných míst takzvaného lázeňského trojúhelníku, spolu s Františkovými Lázněmi a Karlovými Vary.

Již celá staletí je toto město navštěvováno osobnostmi, jako byl např. anglický král Eduard VII., Kafka, Dvořák, Chopin, Gogol, Neruda a řada dalších významných osobností. Mariánské Lázně jsou rovněž špičkovým kulturním, vzdělávacím a sportovním centrem. Denně se rozeznívající „Zpívající fontána“ okouzluje stovky návštěvníků a láká k romantickým procházkám po kolonádě a okolí.

Jak se k nám dostanete

Hotel Agricola& Wellness Centre v Mariánských Lázních je vzdálen 1 hodinu a 30 minut od mezinárodního letiště Praha Ruzyně.

 • Z Prahy pojedete cca 1hodinu 15 minut po dálnici D5 směrem na Plzeň, Rozvadov.
 • Z dálnice odbočíte na výjezdu 128 a pojedete směr Bor a následně směr Mariánské Lázně. Od odbočky z dálnice zbývá 28 km do Mariánských Lázní.
 • Když přijedete do města, pokračujete po hlavní třídě a sledujete značky k hotelu Agricola Wellness & Sport Centre.
 • Karlovy Vary jsou vzdálené 40 minut od hotelu Agricola Wellness & Sport Center.
 • Z Karlových Varů jedete po silnici E49 asi 15 minut, až dojedete do Bečova nad Teplou.
 • V Bečově nad Teplou odbočíte doprava a budete sledovat značky směr Mariánské Lázně. Stále budete pokračovat po hlavní silnici.
 • Přibližně po 20 minutách odbočíte doprava a vjedete do vesnice Zádub-Závišín.
 • Dál pokračujte po hlavní silnici a přibližně po 5 minutách dorazíte do Mariánských Lázní. Po vjezdu do města uvidíte po pravé straně náš sesterský hotel Esplanade Spa & Golf Resort.
 • Pokračujte stále po hlavní silnici, po levé straně budete míjet ski areál. Na první křižovatce odbočíte doprava a vzápětí doleva. Dojedete ke kruhovému objezdu, dáte se doleva, dál pokračujte po Hlavní třídě rovně.
 • Přibližně po 500m. dorazíte ke světelné křižovatce, na které odbočíte doprava ve směru na Cheb.
 • Dál už je cesta k hotelu značena, sledujte značky k hotelu Agricola Wellness & Sport Centre.

Mapu si můžete stáhout zde a regionální mapu zde

Nisi semper non rhoncus non

Nullam egestas, nulla sit
amet imperdiet convallis

Naplánovat trasu:

rezervace

Pokoje od

1412 .95 CZK

Video

View More
footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos